Ochotnicza Straż Pożarna Łodź - Sikawa
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z Ochotnicza Straż Pożarna Łodź - Sikawa musisz się zarejestrować.
FacebookNawigacja
Artykuły » 2010
Artykuły: 2010
(12) 12.06.2010 - Łódź, ul. Zbocze 21
Pożar altany
Czas trwania akcji: 18:05 - 19:43

Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy GBA z JRG 8 oraz jeden zastęp GBA z naszej jednostki. Udział w akcji wzięli: Krzysztof Bąkowski (dowódca), Zbigniew Cichoń, Tomasz Kuczma, Mirosław Janus. Działania naszych druhów polegały na podaniu wody do wozu bojowego JRG 8.

(11) 04.06.2010 - Łódź, ul. Dębowskiego
Wypompowywanie wody
Czas trwania akcji: 18:05 - 19:43

Do zdarzenia zadysponowany zostały jeden zastęp GLBM z naszej jednostki. Udział w akcji wzięli: Agnieszka Jaworska (dowódca), Krzysztof Bąkowski, Zbigniew Cichoń, Dominik Kuczma, Łukasz Jaworski. Działania naszych druhów polegały na wypompowywaniu wody z pomieszczenia gospodarczego znajdującego się pod płytą główną boiska.

(10) 18.05.2010 - Łódź, ul. Wrzecionowa
Wypompowywanie wody
Czas trwania akcji: 14:43 - 19:38

Do zdarzenia zadysponowany zostały jeden zastęp GCBA z JRG 7, jeden zastęp SLRt z OSP Nowosolna, jeden zastęp GLBM z OSP Wiskitno oraz jeden zastęp GLBM z naszej jednostki. Udział w akcji wzięli: Krzysztof Bąkowski (dowódca), Cezary Bukrym, Zbigniew Cichoń, Agnieszka Jaworska, Tomasz Kuczma, Dominik Kuczma. Działania naszych druhów polegały na wypompowywaniu wody z pomieszczeń gospodarczych przy ulicy Zygmunta za pomocą pompy półszlamowej oraz zabezpieczeniu posesji przed zalaniem przez rzekę Olechówkę za pomocą worków z piaskiem.

(9) 30.04.2010 - Łódź, ul. Brzezińska
Pożar trawy
Czas trwania akcji: 13:35 - 14:45

Do zdarzenia zadysponowany zostały jeden zastęp GBA z JRG 8, jeden zastęp GBA z OSP Nowosolna oraz jeden zastęp GBA z naszej jednostki. Udział w akcji wzięli: Krzysztof Przyborowski (dowódca), Cezary Bukrym, Krzysztof Bąkowski, Zbigniew Cichoń. Działania naszych druhów polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu na palącą się trawę na nieużytkach rolnych.

(8) 29.04.2010 - Łódź, ul. Olkuska
Pożar trawy
Czas trwania akcji: 18:00 - 19:10

Do zdarzenia zadysponowany zostały jeden zastęp GBA z JRG 8 oraz jeden zastęp GBA z naszej jednostki. Udział w akcji wzięli: Krzysztof Przyborowski (dowódca), Dominik Kuczma, Tomasz Kuczma, Mirosław Janus, Cezary Bukrym, Agnieszka Jaworska. Działania naszych druhów polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu na palącą się trawę na nieużytkach rolnych.

(7) 29.04.2010 - Łódź, ul. Dębowskiego
Pożar trawy
Czas trwania akcji: 11:30 - 12:08

Do zdarzenia zadysponowany zostały jeden zastęp GBA z JRG 8, jeden zastęp GBA z OSP Nowosolna, jeden zastęp GBA z OSP Mileszki oraz jeden zastęp GBA z naszej jednostki. Udział w akcji wzięli: Krzysztof Przyborowski (dowódca), Dominik Kuczma, Tomasz Kuczma, Zbigniew Cichoń, Cezary Bukrym, Krzysztof Janus. Działania naszych druhów polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu na palącą się trawę na nieużytkach rolnych.

(6) 20.04.2010 - Łódź, ul. Śpiących Rycerzy
Pożar trawy
Czas trwania akcji: 20:00 - 20:38

Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy GBA z JRG 8 oraz jeden zastęp GBA z naszej jednostki. Udział w akcji wzięli: Krzysztof Bąkowski (dowódca), Dominik Kuczma, Agnieszka Jaworska, Zbigniew Cichoń, Cezary Bukrym, Janus Mirosław. Działania naszych druhów polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu na palącą się trawę i śmieci na nieużytkach rolnych.

(5) 05.04.2010 - Łódź, ul. Beskidzka
Pożar trawy
Czas trwania akcji: 16:28 - 17:46

Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy GBA z JRG 8, dwa zastępy GBA i GCBA z JRG 1, GBA z OSP Nowosolna oraz jeden zastęp GBA z naszej jednostki. Udział w akcji wzięli: Krzysztof Bąkowski (dowódca), Dominik Kuczma, Agnieszka Jaworska, Tomasz Kuczma, Cezary Bukrym, Janus Mirosław. Działania naszych druhów polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu na palącą się trawę oraz tłumieniu ognia za pomocą tłumic.

(4) 04.04.2010 - Łódź, ul. Listopadowa
Pożar trawy
Czas trwania akcji: 15:30 - 17:20

Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy GBA z JRG 8, GBA z OSP Nowosolna, GBA i GLBM z OSP Mileszki, GBA i GCBA z OSP Andrzejów, SCRt z JRG 1 oraz jeden zastęp GBA z naszej jednostki. Udział w akcji wzięli: Krzysztof Bąkowski (dowódca), Dominik Kuczma, Krzysztof Przyborowski, Agnieszka Jaworska, Stegliński Grzegorz, Michał Ciepielowski. Działania naszych druhów polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu na palącą się trawę oraz tłumieniu ognia za pomocą tłumic.

(3) 26.03.2010 - Łódź, ul. Alpejska 11
Pożar trawy
Czas trwania akcji: 17:00 - 17:30

Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy GBA z JRG 8 oraz dwa zastępy GBA i GLBM z naszej jednostki. Udział w akcji wzięli: Cezary Bukrym (dowódca), Mirosław Janus, Zbigniew Cichoń, Tomasz Kuczma, Bartłomiej Pikuła, Krzysztof Bąkowski, Agnieszka Jaworska, Dominik Kuczma, Michał Ciepielowski. Działania naszych druhów polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu na palącą się trawę.

(2) 26.03.2010 - Łódź, ul. Listopadowa
Pożar trawy
Czas trwania akcji: 16:07 - 17:00

Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp GBA z naszej jednostki. Ze względu na dość silny wiatr dowódca podjął decyzję o wezwaniu dodatkowych sił i środków w postaci wozu GCBA z JRG 1. Udział w akcji wzięli: Cezary Bukrym (dowódca), Tomasz Kuczma, Zbigniew Cichoń, Mirosław Janus. Działania naszych druhów polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu na palącą się trawę na obszarze ok. 1ha.

(1) 26.03.2010 - Łódź, ul. Alpejska 13
Pożar trawy
Czas trwania akcji: 14:05 - 15:30

Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy GBA z JRG 8 oraz jeden zastęp GBA z naszej jednostki. Udział w akcji wzięli: Cezary Bukrym (dowódca), Mirosław Janus, Zbigniew Cichoń. Działania naszych druhów polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu na palącą się trawę.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dołącz do Nas!
Wynajem sali