Ochotnicza Straż Pożarna Łodź - Sikawa
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z Ochotnicza Straż Pożarna Łodź - Sikawa musisz się zarejestrować.
FacebookNasz Strażak kandydatem na Prezydenta Miasta Łodzi !
[ 29.10.2006 ] Nasz Strażak kandydatem na Prezydenta Miasta Łodzi !

( co każdy mieszkaniec wiedzieć powinien )

Jak każdy z nas kiedyś się urodziłem, a było to dokładnie 56 lat temu. A jeszcze dokładniej na Bałutach, w robotniczej rodzinie. Mama moja pracowała jako tkaczka, tata był także tkaczem. Poznałem smak luksusowego życia, w małym mieszkanku, za skromne robotnicze pensje. Mimo to, dzięki miłości rodziców, wspaniałej domowej atmosferze czas dorastania wspominam z rozrzewnieniem. Oczywiście, jak każdy mój rówieśnik miałem wspaniałe pomysły...
80-Lecie OSP Łódź - Wiskitno
[ 15.10.2006 ] 80-Lecie OSP Łódź - Wiskitno

Dnia 15.10.2006 r. Ochotnicza Straż Pożarna w Wiskitnie wzbogaciła się o nowy samochód. Lekki wóz bojowy na bazie Forda Transita przydatny będzie przede wszystkim przy wypadkach samochodowych i katastrofach budowlanych. Jego zakup sfinansowany został przez Urząd Miasta i Fundusz Ochrony Środowiska, a przekazany został z okazji 80-Lecia istnienia tej jednostki.
Biegi przełajowe "Sikawa Cross"
[ 13.10.2006 ] Biegi przełajowe "Sikawa Cross"

Jesienny Bieg Przełajowy Sikawa Cross organizowany jest od roku 1989. Uczestniczą w nim uczniowie Gimnazjum nr 33 ( dawniej Szkoły Podstawowej nr 158 ), nauczyciele a niekiedy również rodzice. Bieg rozgrywany jest w kilku kategoriach wiekowych na dystansach od 600 do 1000 m. Sponsorami nagród są Rada Rodziców Gimnazjum nr 33, Rada Osiedla oraz UKS Orientuś Łódź.
Manewry Ochotników na terenie Zakładów mięsnych 'Wędzonka"
[ 7.10.2006 ] Manewry Ochotników na terenie Zakładów mięsnych 'Wędzonka"

Ochotnicza Straż Pożarna w Łodzi z powodu dużej liczby akcji związanych z wypadkami drogowymi postanowiła zmienić profil i skupić większą uwagę na ratownictwie technicznym. Ćwiczenia takich właśnie zadań służyły sobotnie manewry OSP w Mileszkach.
Manewry przeprowadzono na terenie zakładów mięsnych, których właściciel od lat wspiera ochotników.
Nominacja do finału konkursu Podium
[ 22.10.2006 ] Nominacja do finału konkursu Podium

Podium to nieustający konkurs na najlepsze strony w Republice WWW. Strona naszej Jednostki została zakwalifikowana do finału konkursu Podium. To właśnie dzięki Wam będzie mogła wystartować w wielkim finale. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu !
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dołącz do Nas!
Wynajem sali