Ochotnicza Straż Pożarna Łodź - Sikawa
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z Ochotnicza Straż Pożarna Łodź - Sikawa musisz się zarejestrować.
FacebookDożynki przy ulicy Beskidzkiej
[ 3.09.2006 ] Dożynki przy ulicy Beskidzkiej

Niedziela obrodziła dożynkowymi uroczystościami. Barwne korowody z okazji święta plonów można było podziwiać w Łodzi przy ulicy Beskidzkiej. Msza święta rozpoczynająca dożynkową uroczystość zgromadziła rzesze wiernych, którzy dziękowali za tegoroczne zbiory i modlili się w intencji powodzenia kolejnych.
Wielki pożar przy ulicy Zjazdowej
[ 27.08.2006 ] Wielki pożar przy ulicy Zjazdowej

Do wieczora trwało dogaszanie słomy po pożarze stodoły i budynku gospodarczego, który wybuchł w południe na terenie gospodarstwa przy ulicy Zjazdowej. Szczegółowy raport z akcji w dziale interwencje.
Boże Ciało
[ 15.06.2006 ]

Dnia 15 czerwca obchodzono uroczystość Bożego Ciała, w której nasza Jednostka brała aktywny udział.
O godzinie 9.30 rozpoczęła się Msza Święta, po której odbyła się procesja do czterech ołtarzy ulicami Sikawy. Jak co roku jeden z nich należał do nas. Nasi Strażacy czuwali nad bezpieczeństwem zamykając drogi na czas przemarszu wiernych. Ponadto czynnie uczestniczyli w samej uroczystości. Nie zabrakło także pocztu sztandarowego naszej OSP. Razem w obsługę procesji zostało zaangażowanych około 20 druhów z OSP Łódź - Sikawa.
Dzień Mamy i Dziecka
[ 10.06.2006 ] Dzień Mamy i Dziecka

Dnia 10.06.2006 roku nasza Jednostka została zaproszona przez Koło Gospodyń Wiejskich oraz osiedle 'Dolina Łódki' na zabawę z okazji Dnia Matki oraz Dziecka. Ochotnicza Straż Pożarna Łódź - Sikawa przeprowadziła pokaz z pozorowanym zadymieniem, a później dzieci mogły sprawdzić się w roli strażaków. Największą atrakcją jednak okazała się możliwość przejazdu wozem strażackim po osiedlowych uliczkach. Dzieci chętnie wsiadały i zapowiadały, że w przyszłości na pewno wstąpią w nasze szeregi :)
Próbna ewakuacja oraz pokaz w XLIV LO w Łodzi
[ 7.06.2006 ] Próbna ewakuacja oraz pokaz w XLIV LO w Łodzi

W dniu 7 czerwca 2006 r. przeprowadzona została planowa próbna ewakuacja XLIV Liceum Ogólnokształcącego wraz z pokazem akcji gaśniczej. Akcja rozpoczęła się o godz. 12.15 od sygnału alarmowego, zgodnego z instrukcją ewakuacyjną. W trakcie ewakuacji zostały udrożnione dwa wyjścia ewakuacyjne. Ewakuacją kierowali dyrektor i wicedyrektor szkoły.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dołącz do Nas!
Wynajem sali