Ochotnicza Straż Pożarna Łodź - Sikawa
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z Ochotnicza Straż Pożarna Łodź - Sikawa musisz się zarejestrować.
FacebookLinki: Szkoły Pożarnicze
Centralna Szkoła Pożarnictwa w Częstochowie
Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej powołana została Zarządzeniem Nr 59/94 Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 października 1994 roku. Obiekty, w których znajduje się Szkoła zostały przejęte po jednostce wojskowej VI-ego Warszawskiego Pułku Zmechanizowanego.
Data dodania: 05.12.2007 Wizyt: 530
Szkoła Aspirantów Pożarnictwa w Krakowie
Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej jest dwuletnim policealnym studium zawodowym przygotowującym kadrę średniego szczebla dowodzenia dla jednostek organizacyjnych PSP. Ponadto w szkole organizowane są również kursy kwalifikacyjne dla szeregowców i podoficerów PSP.
Data dodania: 05.12.2007 Wizyt: 566
Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu
Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu jest dwuletnim policealnym studium zawodowym kształcącym techników pożarnictwa w systemie dziennym - ogólnodostępnym dla absolwentów szkół średnich i zaocznym - dla strażaków PSP i branżowych straży pożarnych.
Data dodania: 05.12.2007 Wizyt: 515
Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie
Szkoła Główna Służby Pożarniczej (SGSP) jest jedyną w kraju i jedną z nielicznych na świecie wyższą państwową uczelnią kształcącą pożarniczą kadrę oficerską oraz specjalistów w zakresie bezpieczeństwa pożarowego i cywilnego o najwyższych kwalifikacjach zawodowych SGSP jest państwową uczelnią techniczną resortu spraw wewnętrznych i administracji, mającą pełne prawa akademickie oraz jednostką organizacyjną PSP.
Data dodania: 05.12.2007 Wizyt: 374
Szkoła Podoficerska PSP w Bydgoszczy
Szkoła Podoficerska Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy, którą kieruje i reprezentuje Komendant Szkoły, utworzona została na podstawie Zarządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 13 sierpnia 1992 roku. Zgodnie z postanowieniem tego zarządzenia (z późn.zm.) nadano Szkole Statut określający jej strukturę organizacyjną.
Szkoła kształci strażaków - ratowników z terenu całego kraju na kursach dla podoficerów i szeregowców, dających słuchaczom możliwość zajmowania stanowisk przewidzianych dla szeregowców i podoficerów w Państwowej Straży Pożarnej. Absolwenci oprócz uprawnień do zajmowania stanowisk podoficerskich mają możliwość dalszego kształcenia się w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej.
Data dodania: 05.12.2007 Wizyt: 477
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dołącz do Nas!
Wynajem sali
Losowa Fotografia